Kırşehir °C
Hakkımızda
Agronet Seracılık A.Ş.
TESİSİMİZ
126.000
Topraksız Tarım Tesisi
3.500
Fidelik Alanı
3.000
İdari Bina & Paketleme Alanı
SERAMIZ
7.200 Ton / Yıllık
Üretim Kapasitesi
140 Çalışan
İstihdam Hacmi
Agronet Seracılık A.Ş.
Hakkımızda
Agronet Seracılık A.Ş., "%100 Kontrollü Tarım" mottosu ile topraksız tarım alanında, bilgili ve deneyimli Ziraat Yüksek Mühendislerinin kontrolünde, özel Bombus arılarının da katkıları ile sağlıklı ve lezzetli salkım domatesler üretmektedir.

Agronet Seracılık A.Ş., toplam 477.000 m² araziye sahiptir.
126.000 m² üretim alanını Eylül 2019 tarihinde devreye alarak, 140 çalışanı ile birlikte üretime başlamıştır. 2022 yılında 400.000 m² üretim alanını devreye alarak, tam kapasite üretim yapmayı planlamaktadır.


Agronet
Tanıtım Filmi

Sofralarınıza lezzetli ve sağlıklı salkım domatesler ulaştıran Agronet Seracılık A.Ş.'yi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Tesis Hakkında
Son Teknoloji Üretim Tesisi
Agronet Seracılık A.Ş., 126.000 m² üretim alanı ile yıllık 7.200 ton üretim kapasitesine sahiptir. Yüksek teknoloji jeotermal ısıtmalı ve Interplant sistem kesintisiz üretim yöntemi ile hormonsuz kontrollü tarım gerçekleştirmektedir. Üretmiş olduğu ürünlerin büyük kısmını yurtdışı pazarına ihraç etmektedir.

Özel Bombus Arıları


Domateslerimiz hormon ile değil, Bombus arılarının katkılarıyla tamamen doğal yöntemlerle döllenerek üretilir.

Seralarımızda kimyasal ilaç kullanmadan, insan sağlığını ve doğayı tehdit etmeyen fiziksel önlemler alarak sağlıklı ve güvenli domatesler yetiştiriyoruz.

Mart 2020
Hasat Zamanı
Ziraat mühendislerinin detaylı ve titiz çalışmalarının ardından topraksız tarım ile hormonsuz, sağlıklı, doğal ve lezzetli salkım domateslerin ilk hasatına başlandı ve ilk sevkiyat gerçekleşti.
Ekim 2019
Faaliyet Başladı
Teknik kadro ve personeller ile birlikte tesis faaliyete alındı ve tam kapasite üretime başlandı.
Eylül 2019
Üretim Başladı
Agronet Seracılık A.Ş. üretime hazır hale geldi ve ilk fideler üretilierek lezzetli ve sağlıklı domateslerin ilk tohumları atıldı.
Mart 2019
Kuruluş
Agronet Seracılık A.Ş., Kırşehir'deki verimli arazi için gerekli araştırmalarını tamamladıktan sonra, toplam 400 dönümden oluşan arazi üzerinde temel atma töreni yapıldı ve inşaat çalışmalarına başlandı.
Tohumdan paketlemeye tam entegre üretim
Fide Üretimi
Agronet Seracılık A.Ş., 3.500 m² fidelik alanına sahip olup, ürünlerin sağlıklı olması ve fide ile birlikte dışarıdan gelebilecek hastalıklardan korunmak amacıyla, mevcut üretim tesisinde ihtiyacı olan bütün fideleri kendi bünyesinde yetiştirmektedir. Bu anlamda tohumdan nihai ürüne kadar olan sürecin tamamında kendi tesisini kullanmaktadır.
Fide Üretimi
Fide Üretimi
Fide Üretimi
Fide Üretimi
Fide Üretimi
Fide Üretimi
Fide Üretimi
Fide Üretimi
Instagram
Bizi Takip Edin
Agronet Seracılık A.Ş.'ye ait gelişmeleri @TombeeTR Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.